Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w naszej bibliotece odbyło się 21.02.2023. Ty razem tematem  przewodnim była powieść – kryminał „ Dziewczyna z gór” Małgorzaty Wardy. Książka przedstawia historię zaginięcia 11-letniej Nadii. Niesamowita opowieść, która wciąga nas w głąb lasu i nie sposób się od niej oderwać. Zawarta w powieści spora dawka opisów przyrody jednym ubarwiła czytanie, innym chwilami utrudniała odbiór treści jaki autorka książki chce nam przekazać. Wszyscy przyznali również, że losy bohaterki wydały im się na tyle interesujące, że z wielką chęcią  sięgną po kolejne dwa tomy powieści. Na koniec spotkania klubowicze podzielili się swoimi przemyśleniami na temat porwań, o których często się słyszy w mediach.

„ Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego”