W dniu 26.01.2023 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Szlichtyngowej odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem była książka Katarzyny Nosowskiej „A. Ja żem jej powiedziała”. Autorka dowcipnie opowiada o swoim życiu i z dużym dystansem podchodzi do siebie. Pisząc o swoich dylematach i zgryzotach, stara się nie uciekać od problemów,  ale chce wyciągnąć wnioski, by dalej móc pracować nad sobą. Napisana jest ona szczerze, bez tzw. „pudru”. Opinie na temat książki były różne. Jednym się podobała, innym nie specjalnie przypadła do gustu. Wywiązała się również dyskusja na temat życia celebrytów i ich roli w mediach społecznościowych.  Na koniec czytelniczki zgodnie stwierdziły,  że życie tych ludzi nie jest tak lekkie i przyjemne jak mogłoby się nam wydawać.

„Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego”