Z wielką przyjemnością informujemy, że przy współpracy ze Stowarzyszeniem Twórcze Horyzonty, wsparciu finansowym ze strony gminy Szlichtyngowa, mecenacie Banku Spółdzielczego we Wschowie oraz przy wsparciu piekarni Gierczak we Wschowie, już od miesiąca stycznia zaczynamy nasz cykl SPOTKAŃ Z PODRÓŻNIKAMI, organizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Szlichtyngowie, który w ubiegłym roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Na pierwsze spotkanie zapraszamy 16.01.2020 roku o godzinie 17.00 do Sali widowiskowej znajdującej się przy ulicy Głogowskiej 1. Tym razem zabierzemy Państwa na ekstremalną rowerową  do MEKSYKU, gdzie swoją historią podzieli się z nami młody i energiczny Ślązak ZDZICH RABENDA:

?W trakcie podróży zmierzymy się z trudnymi lasami tropikalnymi Jukatanu podziwiając dziedzictwo dawnego imperium Majów oraz przyglądając się życiu codziennemu ich potomków. W Chiapas spotkamy Zapatystów, w Veracruz zdobędziemy jeden z najwyższych wulkanów na świecie, a w Oaxaca przeżyjemy wypadek zderzając się z osłem. Zdążymy też przejechać kilkaset kilometrów wzdłuż wybrzeża Pacyfiku, a na koniec spędzimy noc pod eksplodującym wulkanem w Gwatemali.?

Źródło: http://tworczehoryzonty.pl/wpis/ale-meksyk-ekstremalna-rowerowa-przygoda/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!