W dniu 19 i 20 listopada 2019 odbyły się już ostatnie pokazy filmowe zorganizowane przy współpracy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Szlichtyngowej oraz Stowarzyszenia Twórcze Horyzonty. Tradycyjnie na projekcje zostali zaproszeni uczniowie ze szkół znajdujących się na terenie naszej gminy. W tym roku ogólnie udało nam się zorganizować dziewięć pokazów filmowych, które spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród dzieci i młodzieży. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc i duże wsparcie ze strony instytucji, bez których realizacja tego projektu nie byłaby możliwa. Cała impreza została dofinansowana przez powiat wschowski, Urząd Miasta i Gminy w Szlichtyngowie, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA Odział w Zielonej Górze oraz Bank Spółdzielczy we Wschowie - za co bardzo serdecznie dziękujemy.