W czasie tegorocznych ferii Biblioteka Publiczna wraz zespołem Świetlic w Szlichtyngowej przygotowała dla dzieci ofertę zajęć, które odbywały się w każdy poniedziałek, środę i piątek.  Staraliśmy się, aby miały one różnorodny charakter  tak,  aby każdy znalazł coś dla siebie. W pierwszym tygodniu zorganizowaliśmy dzień gier planszowych i komputerowych, konkurs plastyczno-czytelniczy Jak spędzam swój wolny czas?, prace zręcznościowe czyli sztuka robienia na drutach. Natomiast w drugim tygodniu: konkurs z Mikołajkiem, mini zawody strzeleckie oraz warsztaty kulinarne. Na dzieci po każdych zajęciach czekała skromna niespodzianka, czy to w postaci dyplomu, czy nagrody rzeczowej. Zajęcia cieszyły się dość dużym zainteresowaniem, ponieważ z dnia na dzień coraz większa grupa dzieci odwiedzała nas. Mamy nadzieję, że hasło, które przyświecało tegorocznym feriom, chociaż w niewielkiej części zostało zrealizowane.

Mamy dla Was dobrą wiadomość!!!

W czasie ferii dzieci, które brały udział w zajęciach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną i Zespół Świetlic, wzięły udział w zajęciach Mikołajek. Niczego się nie boję. Finałem było stworzenie przez uczestników pracy plastycznej (zbiorowej), która została wysłana na konkurs organizowany przez Wydawnictwo Znak Emotikon oraz portal CzasDzieci.pl i

WYGRALIŚMY!!!!

Teraz czekamy na nagrody.