Jeżeli lubisz sprawiać przyjemność swoim bliskim i znajomym częstując ich swoimi niesamowitymi wypiekami to jest coś dla Ciebie, gdyż? Partnerstwo Lokalne PRB i Biblioteka Publiczna w Szlichtyngowej zaprasza wszystkich miłośników wypieków do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze ciasto i walkę o nadanie temu wypiekowi miana ciasta Szlichtuś. Rozstrzygnięcie konkursu połączone z degustacją odbędzie się podczas gminnych dożynek 25 sierpnia 2012r. Przewidziane są nagrody rzeczowe i publikacja zdjęcia z wygranym wypiekiem w kalendarzu.

Partnerstwo Lokalne PRB
Biblioteka Publiczna w Szlichtyngowej

*Wszystkich chętnych prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który jest dostępny na stronie internetowej Biblioteki i Gminy a także w siedzibie samej Biblioteki.