Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej włączyła się w obchody Dni Szlichtyngowy organizując w dniu 21.06.2024 (wraz ze stowarzyszeniem Twórcze Horyzonty) Kino Letnie.

Film pt. „Piepr*zyć Mickiewicza” bardzo przypadł do gustu widzom w różnym wieku. Doceniono wciągającą fabułę oraz znakomitą grę aktorską.

Chociaż ze względu na warunki pogodowe film został wyświetlony na Sali widowiskowej w Szlichtyngowie, to dzięki wygodnym leżakom można było poczuć wakacyjną atmosferę kina plenerowego.

Dodatkową atrakcją był popcorn i lemoniada przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Wyszanowa "Baryczanki", a zasponsorowany przez Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa - Jolantę Wielgus.

Dziękujemy widzom za obecność oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia!

Organizatorzy:
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej