Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie z Barbarą Wysoczańską! Pochodząca z naszych stron pisarka (urodziła się bowiem w Nowej Soli) tworzy powieści historyczno-obyczajowe, które z miejsca stają się bestsellerami. Dość powiedzieć, że książka „Narzeczona nazisty” wygrała w plebiscycie portalu Lubimy czytać „Książka roku 2021” w kategorii Debiut, a w kolejnych latach „Siła kobiet” oraz „Cena wolności” były nominowane w tym konkursie w kategorii „Powieść historyczna”. Jej talent literacki sprawia, że czytelnicy są zachwyceni każdą kolejną książką, wciągając się w świat historii, emocji i niezapomnianych bohaterów.

Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Szlichtyngowej 15.05.2024 o godz. 17:00. Zapewniamy atmosferę pełną inspiracji oraz wyjątkową okazję do spotkania i rozmowy z utalentowaną pisarką.

Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, które w tym roku odbywa się pod hasłem: „Biblioteka – miejsce na czasie”.

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Serdecznie zapraszamy!