Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej włączy się w ogólnopolską akcję „Noc Bibliotek”, która w tym roku odbywa się pod hasłem „To się musi powieść!”.

Sposobów na przeżywanie tego wydarzenia może być wiele – my zdecydowaliśmy się na grę typu „escape room”. Zapraszamy uczniów z klas IV-VIII ze szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Tytuł gry brzmi „Od powieści do powieści”. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego w celu zapisania dziecka prosimy o telefon na nr: 655492370. Ponadto rodzic musi podpisać zgodę na udział dziecka oraz zobowiązanie się do jego odebrania po zakończeniu wydarzenia (oświadczenie znajduje się w załączniku).

Wydarzenie odbędzie się 30.09.2022 o godz. 18:00 (koniec przewidywany ok. godz. 19:00/19:30, ale może ulec zmianie) w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Szlichtyngowej.

Czeka was dobra zabawa i dreszczyk emocji!

Oświadczenie rodzica