W dniu 28.07.2022r. podczas wakacyjnego spotkania w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Szlichtyngowej odbył się „Turniej chińczyka”. Uczestnicy biorący udział byli w różnym przedziale wiekowym, co nie przeszkadzało w rywalizacji. Po przeczytaniu zasad jakie obowiązują, przystąpiliśmy do wyboru koloru pionków i kolejności jaka będzie obowiązywała w grze. Sama gra była dobrą zabawą, która dostarczyła dużo emocji. Zostały przeprowadzone III rundy, po których wyłoniliśmy zwycięzcę. Tytuł mistrza w „Turnieju chińczyka” zdobyła Amelia Pańczar.

Dziękujemy wszystkim za udział i zachęcamy miłośników gier planszowych do odwiedzania naszej biblioteki, ponieważ każda środa w bibliotece to dzień gier planszowych.