W ramach Tygodnia Bibliotek 2022 Zapraszamy na spotkanie autorskie z jedną z najpopularniejszych polskich pisarek Ewą Cielesz, które odbędzie się 10.05.2022 (wtorek) o godz. 17:00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Szlichtyngowej. Pani Ewa jest autorką wielu poczytnych powieści, m.in. „Tango”, „Wiedźmy” oraz trylogie „Córka cieni” czy „Pochyłe niebo”. Ponadto tworzy także opowiadania, sztuki teatralne czy wiersze dla dzieci i dorosłych. Jako nauczyciel i instruktor teatralny osiąga niemałe sukcesy: jest dwukrotną laureatką (wraz ze swoim zespołem) nagrody Grand Prix Festiwalu Małych Form. Pisarka jest osobą szerokiego wykształcenia i różnorodnych zainteresowań – spotkanie na pewno będzie niezwykle inspirujące.

Serdecznie zapraszamy – Wstęp wolny!