Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej zorganizowała konkurs plastyczny z okazji Dnia Pluszowego Misia. Wzięły w nim udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas 0-III. Ze względu na duże zainteresowanie konkursem zdecydowaliśmy się przyznać nagrody w dwóch kategoriach wiekowych. Oto lista laureatów:

Laureaci z Przedszkola:

·        I miejsce – Elena M.

·        II miejsce – Michalina U.

·        III miejsce – Adrianna S.

Wyróżnienia: Oliwia B., Blanka H., Michał P., Szymon M.

Laureaci ze Szkół Podstawowych:

·        I miejsce – Jakub M.

·        II miejsce – Emilia B.

·        III miejsce – Iga C.

Wyróżnienia: Marcelina S., Ignacja D., Iga S., Mieszko W., Szymon K., Izabella O., Hanna T., Gabriel S., Lena P., Aleksandra M.

Jury miało nie lada  problem z wyborem zwycięskich prac – wszystkie były piękne! Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością, w każdą pracę włożyły też dużo serca. Ponadto użyto  różnych technik i materiałów – kulek z bibuły, waty, plasteliny, a nawet ryżu czy liści. Laureaci I, II i III miejsca otrzymali pluszowe misie oraz pamiątkowe dyplomy, natomiast osoby wyróżnione oraz pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki. Z konkursowych prac zostanie utworzona tymczasowa wystawa, którą będzie można podziwiać w naszej bibliotece.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!