Pomimo wprowadzonych ograniczeń, staramy się w miarę naszych możliwości pracować normalnie i spełniać Państwa życzenia czytelnicze. Dlatego też zakupujemy nowości wydawnicze, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Przypominamy, że książki w naszej bibliotece można zamówić drogą:

-  Telefonicznie: 65 549 23 70 (w godzinach: 7.30-15.30)

? Po skompletowaniu zamówienia bibliotekarz umawia z czytelnikiem termin odbioru na konkretną godzinę;

? O ustalonym czasie czytelnik odbiera książki, które znajdować się będą w skrzynce przed budynkiem biblioteki;

? Można będzie również zwrócić książki, umieszczając je w drugiej skrzynce z napisem ?Zwrot książek?.

Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do wyszukiwania pozycji książkowych za pomocą katalogu on-line znajdującego się na naszej stronie internetowej: www.biblioteka.szlichtyngowa.pl