Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szlichtyngowa zaprasza Państwa 13.08.2020 o godz. 16.00 do Sali widowiskowej Zespołu Świetlic w Szlichtyngowie, na spotkanie autorskie z Zofią Mąkosą - autorką bestsellerowego cyklu "Wendyjska winnica". Urodzona w Kargowej, obecnie najpopularniejsza lubuska pisarka, stworzyła epicką opowieść o determinacji kobiet, rodzinnych więzach oraz sile miłości. Akcja powieści osadzona została w krajobrazie okolic Zielonej Góry, w trudnej powojennej rzeczywistości na Ziemiach Odzyskanych.

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym organizowanym przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Szlichtyngowa.

Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 12/2020 Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Szlichtyngowa z dnia 23.06.2020 r. - Ankieta o stanie zdrowia

Załącznik nr 2 do Zarządzenia nr 12/2020 Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Szlichtyngowa z dnia 23.06.2020 r. - Klauzula informacyjna

Załącznik nr 3 do Zarządzenia nr 12/2020 Dyrektora Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Szlichtyngowa z dnia 23.06.2020 r. - Regulamin