Skoro wakacje już rozpoczęły się na dobre, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szlichtyngowa ogłasza konkurs "Wakacje z książką w tle". Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa, promocja książki, kształtowanie kultury czytelniczej, jak i upowszechnianie fotografii jako dziedziny sztuki. Zadaniem uczestników jest wysłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. maksymalnie 3 zdjęć (w formacie JPEG),  które tematycznie nawiązywać będą  do tytułu konkursu. Prosimy również o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu, ponieważ aby móc wziąć w nim udział, należy dostarczyć do biblioteki stosowne oświadczenie, które stanowi załącznik nr 1 do w/w regulaminu.

Do pobrania: