Mała książka - Wielki człowiek

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej po raz kolejny przystępuje do projektu ?Mała książka - Wielki człowiek?. Skierowany jest on do dzieci urodzonych w latach 2013-2016. Polega on na tym, że rodzic zapisuje dziecko do biblioteki. Następnie przedszkolak otrzymuje wyprawkę, w której znajdzie książkę dostosowaną pod względem formy i treści do jego potrzeb i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice - poradnik "Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki".
Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.
Już od dziś zapraszamy wszystkich chętnych  po odbiór wyprawek czytelniczych!!!