Wakacje z Biblioteką - Zakończenie wakacji

Dnia 27.08.2019 r. odbyło się już ostatnie spotkanie w ramach akcji "Wakacje z biblioteką?", organizowanej przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Szlichtyngowej. W tym dniu dzieci mogły opowiedzieć o swoich wrażeniach powakacyjnych. Mówiły gdzie i w jaki sposób spędziły ostatnie dwa miesiące. Następnie ich zadanie polegało na tym, aby na kartce papieru uwiecznić najlepsze wspomnienie z tegorocznych wakacji. Powstały przepiękne prace, których efekt można podziwiać w bibliotece. Na koniec, aby podziękować dzieciom za ich wytrwałość i uczestnictwo w zajęciach, biblioteka przygotowała dla nich drobny upominek. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w naszych wakacyjnych aktywnościach pt. "Wakacje z biblioteką".