Wakacje z Biblioteką - Z muzyką za pan brat

W dniu 20.08.2019 r. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej zorganizowała przedostatnie już zajęcia, które zaplanowane były na okres wakacyjny. Tym razem tematem przewodnim była muzyka. Uczestnicy mieli okazję po raz kolejny wykazać się kreatywnością i wykorzystując materiały przeznaczone do recyklingu, stworzyć swój własny instrument muzyczny. Następnie dzieci, wykorzystując podstawowe zasady rytmiki, mogły sprawdzić, czy ich instrumenty działają.  Tym razem do przeprowadzenia zajęć została wykorzystana książka pt. "Pokazywanki - Muzyczny świat zabaw".