Wakacje z Biblioteką - Wakacyjna ramka

W kolejnym dniu zajęć przygotowanych przez Bibliotekę Publiczną w ramach cyklu "Wakacji z biblioteką", dzieci wzięły udział w warsztatach pt. "Wakacyjna ramka". W trakcie spotkania uczestnicy mieli okazję ozdobić wykonane własnoręcznie ramki tak, jak tylko mieli ochotę. Wykorzystali to tego celu bibułę, muszelki, koraliki, a także motylki. Aby ułatwić dzieciom wybór zdjęcia, które stanie się dopełnieniem przygotowanej przez nich pracy, na początku zajęć zrobiliśmy uczestnikom zdjęcie grupowe, które każdy dostał na zakończenie spotkania i mógł umieścić w swojej ramce. Taki pomysł na własnoręcznie wykonaną ramkę bardzo spodobał się dzieciom i ich rodzicom.  Wprawdzie w sklepach znajdziemy mnóstwo tego typu produktów, jednak te, wykonane przez uczestników własnoręcznie, są unikatowe.