Wakacje z Biblioteką - Co piszczy w trawie

W dniu 06.08.2019r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Szlichtyngowej odbyły się zajęcia pt. Co piszczy w trawie. Dzieci obejrzały krótkie filmiki, na których można było zobaczyć dżdżownicę, motylka, żuka a nawet wiewiórkę. Każdy uczestnik zajęć opowiedział jakie owady można jeszcze spotkać na łące i zabraliśmy się do pracy. Tym razem robiliśmy plakaty. Tworzyliśmy łąkę, na której umieszczaliśmy owady były biedronki, mrówki, motylki. Prace zespołowe bardzo się dzieciom podobały. Każda grupa zrobiła swój plakat.