Wakacje z biblioteką - Makaronowy szał

W dniu 30.07.2019r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Szlichtyngowej odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci. W tym dniu można było się dowiedzieć jak farbuje się makaron, zrobić ładny obrazek i modną biżuterię.  Dzieciom podobało się to, że mogły same pofarbować makaron wysuszyć go i następnie użyć do zrobienia obrazka. Najpierw z makaronu dzieci ułożyły swoje kompozycje, następnie rozpoczęło się klejenie makaronu na kolorową kartkę. Pomysły były różne, to kwiatek to motylek. Wszystkie prace były ciekawe.